Gdzie szukać pomocy dla męża z depresją?

Witam. Po przeczytaniu tego art. Na temat depresji jestem pewna na 100% ze moj mąz ma wlasnie depresje. Prosze mi doradzic co powinnam zrobic i gdzie szukac pomocy. Mam wrazenie ze trwa to tak ok 2 lata oczywiscie czasem jest lepiek a czasem jest gorzej. Moj maz ma 36 lat i na codzien mieszkamy w szkocji.

Witam, proszę skonsultować męża z lekarzem psychiatrą, który zdiagnozuje jego stan, jeśli faktycznie mąż cierpi na depresje lekarz doradzi dalszy przebieg leczenia. Pozdrawiam, motywując do wizyty u lekarza psychiatry.