Stosowanie mefedronu a zdenerwowanie

witam moj maz od jakiegos czasu jest nie dopoznania odsunol sie od nas jest ciagle zdenerwowany ostatnio jak wyszedl przyszedl po 2 dniach i znalazlam w jego kieszeni zwitek z bialym proszkiem prawdopodobnie jest to mefedron przysiegal i obiecywal ze wiecej nie wezmie dzis mu zrobilam test ale tylko na anfetamine cocaine haszysz lsd nie wiem czy wiezyc tym bardziej ze nie ma testu ktory jest na mefedron prosze mi pomoc powiedziec co robic

Z tego, co Pani opisuje, bardzo możliwe jest, że mąż jest uzależniony od substancji psychoaktywnych. Dodatkowo okłamuje Panią w związku z tym, co jest jednym z objawów. Proponuję, by spróbowała Pani namówić męża na rozmowę z psychologiem, psychiatrą lub terapeuta uzależnień. Jednak mąż musi na to wyrazić zgodę.
Pozdrawiam.

-------------------------------------------------------------------------
Znajdź mnie tutaj:

http://www.psycholog-pisze.pl

http://www.psycholog-pomaga.pl

Najlepiej zdać sobie sprawę z tego, że mąż ma problem z narkotykami. Proszę poszukać poradni dla kobiet współuzależnionych. Jest wiele refundowanych ośrodków.