Gdzie szukać przyczyny bólu brzucha u dziecka?

Mam ogromny problem z 14 letnią córką . w styczniu dostała wysokiego tętna i ciśnienia , a ból głowy był przez 24 godziny. W szpitalu we Włocławku nie wykryto nic . prywatnie byłam na echu serca i nadal nic konkretnego . Udaliśmy się do psychiatry i dostała lek Asertin 50 mg.Po 2 tygodniach ból ustąpił . Po miesiącu pojawił się drugi problem , boleści w brzuchu . w lutym i marcu była 2 razy w szpitalu i miała robiona gastroskopie . Stwierdzono refluks żółciowo-żołądkową . Dostała lek Ursocam 250 mg . ból ustał i tak było do pażdziernika 2017 r . Ból powrócił na chwilę , a od 16 Grudnia utrzymuje sie już prawie 2 miesiące. Byłam z dzieckiem na kolejnej prywatnej gastroskopii ok 4 tygodni temu i wyniki są dobre nie ma żadnych wrzodów i tym podobnych . U doktor Psychiatry leczy sie juz rok i nie ma efektu . Dziecko nie może spac i ból w brzuchu zniechęca je do normalnego życia . Nie wiem gdzie mam się udac po pomoc ? do jakiego specjalisty . Błagam o pomoc !!!

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było usg jamy brzusznej? Sadze ze wskazana ponowna wizyta u gastrologa i Ew modyfikacja leczenia psychiatrycznego a być może psychoterapia ?