Gdzie udać się na fachową poradę w tej sprawie?

Mój roczny synek ma naczyniaka limfatycznego dna jamy ustnej. Oraz znaczne zwezenie krtani. Ostrzykiwany 2 razy sterydem bez efektu. Syn karmiony jest pokarmem miksowanym gdyz kazda inna konsystencja moze skonczyc sie zadlawieniem. Gdzie szukac pomkcy? Syn sie meczy i dodatkowo chrapie. Ma podejrzenie wiotkosci krtani jednak nikt nie zrobil endoskopi. Blagam o pomoc. Chce ulzuc synkowi. N Proszę o fachowa porade gdzie udaac sie z dzieckiem.??

Wiesz. Pracowałem wiele lat w Klinice Laryngologii Dziecięcej w Lublinie pod kierownictwem cudownej Pani Prof Pliszczyńskiej Brennensthul i znam te problemy. Ale masz do mnie daleko. Konsultuj się więc w najbliższym Instytucie Pediatrii Klinice Laryngologii Dziecięcej lub przyjedź. Damy radę.