Gdzie udać się na operację bariatryczną?

witam.czy w suwałkach dokonuje się operacji bariatrycznych wskaznik bmi 35 nadciśnienie itd,na NFZ.Jeżeli nie to gdzie najbliżej.pozdrawiam

Witam, tego typu zabiegi na pewno wykonywane są w Białymstoku. Jednak zanim zdecyduje się Pani na zabieg, polecam skontaktować się z dietetykiem / lub psychodietetykiem w Pani okolicy - wspólnie możecie dać radę zrzucić wagę i nabyć nowe nawyki, które zmienią wagę i samopoczucie? Być może operacja nie byłaby konieczna? Mam kilkunastu podopiecznych, którym udało się pomóc bez operacji oraz kilku, u których powikłania pooperacyjne zmusiły do kolejnych zabiegów. Jest kilka metod zdrowego odchudzania, które dają dobre, dość szybkie efekty.
Powodzenia!