Gęsty katar oraz brak węchu i smaku

Dzień dobry, od 2 tygodni mam gęsty katar oraz brak węchu i smaku. Od 5 dni biorę antybiotyk, który niestety nie pomaga. Katar pojawił się po nocy spędzonej w klimatyzowanym pokoju. Byłam w tym czasie osłabiona i dodatkowo w wilgotnym i gorącym hiszpańskim klimacie. Od tygodnia jestem w Polsce ale objawy nie ustępują. Nie mam gorączki ani bólu głowy. Proszę o poradę jak mogę sobie pomóc. Dziękuję

Piotr Pilarski

Może Pani stosować Xylometazolin. Najprawdopodobniej przyczyną jest infekcja wirusowa.

Pozdrawiam.