Ginekomastia utrudniająca codzienne funkcjonowanie

Witam Prześladuje mnie od 8 lat pewien problem mianowicie ginekomastia. Mam 20 lat i nie ukrywam, że duże piersi zmniejszają moją pewność siebie. Wiem, że człowiek powinien akceptować samego siebie, ale nie jest to wydumany problem. Badania hormonalne są w normie, ale prosząc o usunięcie jestem odsyłany z kwitkiem. Bo niby samo przejdzie choć nie umiem sobie tego wyobrazić. Ponadto mama umarła na raka i boję się tego ryzyka. Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza endkokrynologa aby dokonał wpisu o braku przeciwskazan do usunięci i potem proponuję poradnie chirurgii plastycznej.