Gojenie rany na piersi po usunięciu znamienia

Witam dwa tygodnie temu miałam usuwane znamię z piersi.Po zdjęciu szwów wyglądało to dobrze że rana jest zagojona. Gdy wróciłam do domu trochę się poruszałam i rana się rozeszła i zaczęła trochę boleć. Założyłam opatrunek jałowy, zmieniłam go po dwóch dniach i lekko się sączy ale na około rany widać jakby się goiło ale miejsce po usunięciu znamienia jest białe i trochę krwawi. Mam pytanie ile taka rana może się goić ? Czy muszę się udać z tym do lekarza ?

Dzień dobry,
Dobry kontakt z lekarzem wykonującym jakikolwiek zabieg to podstawa, dobrych wyników leczenia. Proszę kontaktować się chirurgiem który Panią operował