Gorączka i naczyniak w górnej wardze u dziecka

Witam jestem mamą 5letniego chłopca od 1 roku życia jesteśmy pod opieką hematologa ze wzgledu na naczyniaka w gornej wardze ust. Synek czesto ma goraczke bez zadnych innych objawow. dosyć często ma kaszel alergia została wykluczona. Ma przerośniety 3migdał. Węzły chłonne na szyi oraz w pachwinach. 2tyg temu przy kaszlu pojawila sie gorączka 38- 39stopni utrzymywała się 3dni po czym ustąpiła równo za tydz znów była 39,1-39,3 przez 2 dni. zrobiłam po tygodniu wyniki wyniki wyszły takie: wbc 6,3. Neu 2.14, 33,8 %. Lym 3.52, 55,5% odczyn Biernackiego 7. Białko crp 0,03. chciałabym wiedzieć czy powiększony 3migdał ma wpływ na choroby układu oddechowego? Czy wyniki są niepokojące? Czytałam ze niski lub wysoki poziom neu oraz lym może oznaczać jakaś chorobę nowotworową i bóje się bardzo. Konsultowajam wyniki z lekarzem i powiedział ze jest ok. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam zaniepokojona mama.

Aleksander Ropielewski

Przerost migdałka może sprzyjać nawracającym infekcjom. Odnośnie wyników to nie budzą one niepokoju.