Gorączka od kilku miesięcy u 71-latka a zakażenie E.coli

Witam,pacjent lat 71 od kilku miesięcy gorączkuje(38-38 stopni)oraz ma dreszcze.Stwierdzono e.coli w nerkach oporna na ciprofloksacyne i biseptol,kamień 5mm w kielichu nerki prawej i 7mm w moczowodzie.crp 85,ob 110,węzły 28mm wzdłuż naczyń j.brzusznej i 12mm w pachwinach.brak krwi utajonej w kale,albuminy 40,hemoglobina 12(po długotrwałym podawaniu antybiotyku).czy taka gorączka moze być spowodowana e.coli?na co moze być wrażliwa?to trwa ok.4miesiace,nikt nie postawił diagnozy,proszę o pomoc.

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Konieczne jest wykonanie posiewu z antybiogramem. Wtedy dopiero można zastosować terapię celowaną.