Gorączkowanie, biegunka i sińce pod oczami u 11,5-miesięcznej córki

moja 11,5 mies. coreczka b. wysoko goraczkowala od sr. do pt, temp. dochodzila do 41 st., nim ja dostala miala okolo 3 dni wczesniej delikatna biegunke, bylismy u pediatry, dr. jest zdania, ze wszystko ok, ze to pewnie wirus, pluca, uszka wszystko ok, dziecko jest od kilku dni nerwowe, placze, nie chce juz raczkowac ani sie podciagac do wstawania, poklada sie na podlodze, notorycznie trze oczy i nos, odchyla bezwladnie glowe do tylu,ciagle k.o., ma since pod oczami, b. sie martwimy!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to istotnie być objawy infekcji wirusowej. Jeśli nadal brak poprawy - proszę zgłosić się do lekarza pediatry, który w razie potrzeby zmieni leczenie.

Pozdrawiam.