Gorsza kondycja skóry po zabiegu laserem frakcyjnym

Zabieg laser frakcyjny. Po zagojeniu sie skory po dwoch zabiegach laserowych (grudzien 2017 i styczen 2018)widze dopiero skurtki obu zabiegow. Skora jest w gorszej kondycji staro wyglada niektore glebsze blizny splycily sie mniej widoczne ale widze na skorze znaki laseru i nowe blizny. Pytanie dotyczace sprawy czy efekt po zabiegu moze byc gorszy przed zabiegiem. Czy moge domagac sie jakiegos odszkodowania.Dziekuje z gory za odpowiedz i pomoc.

Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Po ponad roku od ostatniego zabiegu skóra powinna być wygojona. Jeśli zabieg był robiony z powodu blizn, wymagane są dość mocne parametry, i przez jakiś czas skóra może być przesuszona. Wątpliwe, aby pogorszenie kondycji skóry było związane z laseroterapii, na cerę wpływają także inne czynniki środowiskowe.