Gruczoł krokowy w fazie żylnej niejednorodny z obecnością obłoczkowatych zwapnień

biopsja okolice stercza PSA-17,60. Gl-3 4 ABCDEF(M8140/3),płat prawy-A-2 po 0,8cm,B-1 i 1,1 cm,C-0,4i 0,8 cm. płat lewy D-0,6 i 1 cm, E-1,2 i 1,3 cm. F-0,6 i 0,3 cm. S-kości-w obrębie kośca nie stwierdza się ognisk zwiększonego gromadzenia radioznacznika podej, meta. Gruczoł krokowy 43x29mm, w fazie żylnej niejednorodny z obecnością obłoczkowatych zwapnień w cz, centralnych i w obwodzie pr. płata.torebki nie ostre,otacz.tkanka tł.bocznie o zwię.desyjn. suspektywna. dziękuję za odp.ma 64 lata m

Sam wynik jednego z badań dodatkowych nie ma znaczenia bez połączenia z wywiadami chorobowymi i badaniem lekarskim, innymi badaniami zebranaymi przez lekarza prowadzącego