Grypa żołądkowa i bóle podbrzusza

Witam 2 tyg temu prawdopodobnie zlapala mnie grypa zoladkowa,goraczka,biegunka,bol zoladka,zle samopoczucie... po dwoch dniach mi przeszlo,lecz w czwarty dzien po poprawie,zaczelo bolec mnie podbrzusze i nagla potrzeba wyproznienia,kal na poczatku byl jasno brazowy,zoltawy prawdopodobnie z domieszka tluszczu...obecnie problem trwa juz 1.5 tyg,bol podbrzusza przed wyproznieniem,wodnisty brazowy stolec...jestem za granica,wracam do pl dopiero za 4 tyg wiec wzem duomox ,widze malutka poprawe.Pomcy

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez badania ciężko postawić diagnozę, Duomox raczej nie pomoże na opisywane dolegliwości, sugeruję dietę lekkostrawną, leki rozkurczowe i wizytę u lekarza.
Pozdrawiam