Grzybica pochwy po antybiotykach

witam, mam pytanie o grzybice pochwy. Po antybiotykoterapii dostalam infekcji grzybicznej. wzielam jednorazowo 150 mg fluconazole po tygodniu powtorzylam te sama dawke. uporczywe swiedzenie zniknelo zarowno serowate bialy uplawy. Natomiast niepokoi mnie to ze w okolicach warg sromowych mniejszych po calym dniu w pracy pojawia mi sie bialy nalot. musze udac sie do lekarza oczywiscie ale niestety mieszkam w anglii i wizyte mam niestety dopiero za tydzien.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Obecność nalotu może być spowodowana infekcją grzybiczą, jednak bez przeprowadzenia badania nie można ustalić przyczyny. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Pozdrawiam.