Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Grzybica ucha środkowego

Moja siostra choruje już od wielu lat,na grzybicę ucha środkowego.Nigdy nie pobrano jej materiału do badań jaki to grzyb?! Męczy się potwornie ! Czy ktoś może jej pomóc? Mieszka w woj.opolskim we Wrocławiu mieszka jej córka.Może stawić się w każdej chwili.Prosimy o pomoc. Janina D.
ponad rok temu

Kampania społeczna "Bez opryszczki"

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Grzybica ucha bywa trudna w leczeniu i może mieć tendencję do nawracania. Leczenie zakażenia grzybiczego ucha środkowego polega na przyjmowaniu ogólnoustrojowych leków przeciwgrzybiczych. W trakcie walki z grzybami chorobotwórczymi należy stosować dietę ubogą w tłuszcze zwierzęce i cukry proste, co ułatwia organizmowi uporanie się z infekcją.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam,
proszę o wypełnienie formularza + opis przebiegu choroby + skany/zdjęcia wypisów szpitalnych i dokumentów dotychczasowego leczenia
przez formularz http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy