Czy zmiana na moim prąciu to grzybica, narośl czy może coś innego?

Witam, parę dni temu zauważyłem pewne "coś" na napletku. Nie potrafię zidentyfikować tego, dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc. Czy to grzyb? Jakaś narośl? A może jeszcze coś innego? Proszę o pomoc jak się tego pozbyć. Kupiłem już krem Klotrimazol, ale wcześniej chciałbym się poradzić czy jest to grzybica. W załączeniu przesyłam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję. Poniżej przesyłam zdjęcie. http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscf0034u.jpg/ Pozdrawiam, camillo8902

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Zdjęcie zostało usunięte przez moderatora, dlatego trudno mi się odnieść do Pana zmiany.

Klotrimazol jest stosunkowo dobrym lekiem przeciwgrzybiczym, jednakże należy pamiętać o regularnym stosowaniu. Najlepiej dwa razy dziennie, rano i wieczorem, przez okres co najmniej 4 tygodni. Co ważne, należy pamiętać o smarowaniu prącia także po ustąpieniu zmian skórnych, gdyż grzybica lubi nawracać.

Pozdrawiam