Skrzywienie penisa w stanie wzwodu

Witam! Mam pytanie dotyczące wyglądu mojej spermy. Wygląda ona tak: http://imageshack.us/photo/my-images/713/img20111023002.jpg/ Okres abstynencji seksualnej - 3 dni. Czy wygląda ona na zdrową, czy mam powody do niepokoju? Martwią mnie te dziwne białe grudki. Co to oznacza? Mam jeszcze jeden problem. Otóż krzywy penis. Oto zdjęcia: http://imageshack.us/photo/my-images/10/lyubt1hjh54w.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/535/b6eo4fjkc00t.jpg/ Zdjęcia robione podczas 100% erekcji. Czy jest jakaś szansa, żeby go wyprostować, czy tylko jakiś zabieg? Dodam, że to pojawiło się około roku temu, a podczas gdy penis nie jest w stanie erekcji, nie widać żadnych objawów skrzywienia. Chcę iść do urologa z tymi problemami, ale trochę się wstydzę i chciałem wcześniej zasięgnąć porady w Internecie.

Witam serdecznie!

Wygląd spermy na zdjęciu nie odbiega od normy. Na zdjęciu nie widać grudek, widać natomiast rozwarstwienie nasienia. Jest to całkowicie prawidłowe zjawisko, nie budzące żadnych zastrzeżeń. Proszę bowiem zauważyć, że sperma jest wydzieliną licznych struktur anatomicznych, w tym jąder, gruczołu krokowego, gruczołów opuszkowo-cewkowych i innych, które łączą się ze sobą w jedną porcję spermy.

Załączone linki do zdjęć prącia przestały być aktywne, dlatego nie mogę ocenić charakteru skrzywienia. Proszę jednak pamiętać, że skrzywienia prącia są czymś naturalnym, w większości przypadków nie budzącym większych zastrzeżeń. Jeżeli kształt prącia nie uniemożliwia Panu penetracji oraz nie zmniejsza odbieranych wrażeń to nie ma wskazań do przeprowadzania zabiegu korygującego. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, zawsze może Pan zgłosić się do urologa.

Pozdrawiam