Gulka pod żuchwą po zewnętrznej stronie

Dzień dobry. Dwa miesiące temu "pracowała" u mnie dolna ósemka (prawa strona żuchwy). Przypadkiem wyczułem wtedy gulkę (pod żuchwą, od zewnątrz, po lekkim odchyleniu głowy). Gulka jest ze mną do dziś- czy ktokolwiek ma jakieś sugestie co to może być albo chociaż do jakiego specjalisty się zgłosić? Do tej pory trzech internistów powiedziało, że nie wie...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać Rtg lub usg tej okolicy aby moc coś więcej powiedzieć.