Guz i siniak na łuku brwiowym u dziecka

witam, mój syn nabił sobie siniaka i guza na łuku brwiowym, jest lekki obrzęk i zaczerwienienie, było trochę płaczu na początku ale gdy teraz dotykam to nie płacze. Moje pytanie brzmi czy może mu się coś stać i czy mam iść z tym do lekarza pierwszego kontaktu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dziecko po urazie powinien ocenić lekarz. Proszę udać się do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego.