Guz na biodrze, który nie powiększa się i zgrubienie na udzie widoczne podczas napinania mięśni

Witam od 8 lat mam guza na biodrze ktory nie powieksza sie ( mozna go wcisnac , najbardziej widoczny przy napinaniu miesnia) oraz cos podobnego na udzie co jest widoczne tylko i wylacznie gdy napinam miesnie nogi. Co to moze byc ? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają wykonania badań dodatkowych. Proszę zatem udać się do lekarza.