Guz na śliniance podżuchwowej

Dobry wieczór na śliniance pożuchwowej po lewej stronie mam małego guzka, wpada w żółty kolor. Nie boli mnie, ani nie doskwiera. Mam to od kilku lat. Proszę o pomoc. Mogę wysłać zdjęcie na e-mail.

PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO NAJBLIZSZEGO DENTYSTY A NIE SZUKAC PO KILKU LATACH LECZENIA PRZEZ INTERNET , KTÓRE N I E I S T N I E J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zż