Czy to guz ślinianki?

Mam wielki problem, czy może mi ktoś pomóc? Mój mąż leczył się w Polsce na ślinianki 9 lat temu. Lekarze wysłali mnie z próbką do Poznania na cito, ponieważ po operacji z drugiej strony wyszła druga ślinianka. Po badania lekarze powiedzieli, że to nie rak. Było wszystko ok przez kilka lat, dostaliśmy wypis ze szpitala. Po 9 latach ślinianka znowu się odezwała: Obecnie mój mąż przebywa w niemieckim szpitalu, ponownie zostały pobrane próbki z ślinianki kości podżuchwowej i spod języka, czekamy na wyniki. Pokazałam wypis ze szpitala z Polski z oddziału laryngologii z Zielonej Góry, lekarze niemieccy nie są w stanie przetłumaczyć rozpoznania, proszę więc bardzo o przetłumaczenie tego rozpoznania. Tekst do przetłumaczenia: "Tu regionis anguli mandibulae bilateralis" Będę wdzięczna za pomoc.

Witam! Dosłowne tłumaczenie brzmi - guz okolicy kąta żuchwy obustronny. Swoją drogą to dziwne, że niemieccy lekarze nie mogli rozszyfrować łaciny... Pozdrawiam