Ślinianki przyuszne, podżuchwowe jednorodne, niepowiększone

Witam proszę o udzielenie mi informacji na temat badania USG: Ślinianki przyuszne, podżuchwowe jednorodne, niepowiększone, w śliniankach podżuchwowych pojedyńcze ww.chłonne wlk. do 13x5mm o zachowanych wnękach. W okolicy żuchwy po stronie prawej hipoechogeniczna, nieunaczyniona, otorebkowana zmiana z obecnością włóknistych pasm w świetle wlk. 29x20x14 mm-Torbiel powikłana z gęstym płynem? Z góry dziękuję za odpowiedź Piotr

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć , gdyż za mało wiem o istocie choroby!!! Proszę szczegóły omówić z lekarzem prowadzącym! z.żurawski