Guz na zewnętrznej stronie żołądka a ból pod prawym żebrem i powiększony brzuch

w Grudniu 2013 roku mialam usuniety woreczek zolciowy z 1 kamieniem,miałam zrobionych 6 dziurek,gdzie podpisywałam na 3 po pewnym czasie zrobiłam sobie USG i wyszedł mi tam torbiel,teraz wyszedł mi z tego guz o pom.2,5 na 2 cm.oraz jaki guz na zewnetrznej stronie zoladka.W szpitalu zapropnowano lekarzowi ,zeby skierowal mnie na komuterowa tomografie,ale lekarz moj nie reaguje coraz czesciej boli mnie pod prawym zebrem tam gdzie niby mam ten guz,mam zachwiania rownowagi,duzy brzuch w tym miejscu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.