Kłujący ból pod prawym żebrem a dobre wyniki badań
Witam ! Od jakiegoś czasu odczuwam klucie pod prawym zebrem, te klucie jest jak tylko otworze oczy i ciągle w tym samym miejscu. Miałam robione usg wszystko w normie. Rtg klatki piersiowej teZ jest ok badanie kalu wyszła mi jakas bakteria ale zaleczylam antybiotykami i niby ok. Teraz czekam na Gastroskopie. Proszę mi powiedziec co to moze być zaczynam sie martwić o siebie

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże somatyczne jak i psychogenne. Może być to bowiem wynik zaburzeń funkcji wątroby, patologii w obrębie przewodu pokarmowego jak i np. nerwoból. Proszę kontynuować diagnostykę wg zaleceń lekarza prowadzącego.