Bóle brzucha po lewej stronie, pod ostatnim żebrem

Co moze oznaczac bol po lewej stronie brzucha, zaraz pod ostatnim zebrem?Dodam tylko ze po wszystkich badaniach laboratoryjnych i obrazowych trzustka zostala wykluczona.Nieraz mam wrazenie ze boli mnie samo zebro albo pomiedzy zebrami.Moj gastrolog twierdzi ze to zespol jelita drazliwego,ale leki ktore mi przepisal tylko po czesci usmierzaja moj bol.

Czy wykluczono nerwoból międzyżebrowy?
Jelito drażliwe wymaga czasu do ustąpienia dolegliwości, najlepiej usunięcia przyczyny (stres, przebyta infekcja w obrębie przewodu pokarmowego, dysbioza =zaburzenie flory bakteryjnej jelit lub inne); ta częsta przypadłość na szczęście nie zagraża życiu.