Guz naciekający w okolicy lędźwiowej

witam,moj partner zglosil sie do lekarza z bolem rwy kulszowej i opadnieta stopa-lekarz skierowal go do szpitala tam zrobili badania tomograf,rezonans,usg,a rezonasie wykryto guza z naciekajaca krwia do niego w okolicy ledzwiowej,bedzie operowany,,jakie sa szanse,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji ocenić szanse Pani męża na wyzdrowienie. By uzyskać szczegółowe informacje proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.