Guz w okolicy mostka o średnicy ok. 3 cm

mam jakiegos guza w okolicach mostka srednicy ok.3 cm mam go juz m/c wydaje mi sie ze troche urusl i sie przemiescil jak dotykam to boli czy to grozne nie mam jak isc do lekaza teraz pomocy!!! co robic?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można jednoznacznie określić jaki charakter ma zmiana i jakie postępowanie będzie najwłaściwsze bez badania bezpośredniego. Bolesność guza to zwykle pozytywny czynnik rokowniczy niemniej wizyta u lekarza jest niestety konieczna.