Guz w prawej piersi na opisie mammografii
na opisie mammografii jest guz w prawej piersi o maksymalnym wymiarze 32mm, w tym. Sięgający brodawki oraz naciekajace liczne przewody i zatokę mlekowa, węzły chłonne pechowe niepowiekszone. Biopsja wykonana wczoraj wynik w poniedziałek, prosze odpowiedzieć co to oznacza??? Czy sa jakiekolwiek szanse?

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam. Otrzymany wynik może sugerować zmianę nowotworową. Konieczna jest konsultacja u lekarza ginekologa. Lekarz ginekolog udzieli Pani wszelkich niezbędnych informacji i zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.