Guz w prawej piersi na opisie mammografii

na opisie mammografii jest guz w prawej piersi o maksymalnym wymiarze 32mm, w tym. Sięgający brodawki oraz naciekajace liczne przewody i zatokę mlekowa, węzły chłonne pechowe niepowiekszone. Biopsja wykonana wczoraj wynik w poniedziałek, prosze odpowiedzieć co to oznacza??? Czy sa jakiekolwiek szanse?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Otrzymany wynik może sugerować zmianę nowotworową. Konieczna jest konsultacja u lekarza ginekologa. Lekarz ginekolog udzieli Pani wszelkich niezbędnych informacji i zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.