Guzek brodawczakowy na powiece a odpowiednie działania

mam do usunięcia na dolnej powiece guzek ( brodawczak)-jaką metodą go usunąć by oko po zabiegu było nie oszpecone

Witam.Chirurgiczne usunięcie w granicach zdrowej tkanki jest metodą z wyboru. Przy małych zmianach stosuje się trójkątne wycięcie i proste zeszycie , przy większych Z plastykę lub przesunięcie płata skóry. Zwykle jest na tyle skóry, ze efekty kosmetyczne są bardzo dobre. Oczywiście nie pisze Pani jaki jest duży guzek ani gdzie się dokładnie znajduje. Pozdrawiam