Guzek i bolące pachy

Witam.

Mam 26 lat. Od około półtora miesiąca bolą mi pachy. Miesiąc temu wyczułam guzek pod jedną pachą, a potem pod drugą. Mam wrażenie, że się powiększają. A do tego mam bóle u jednej ręki w łokciu. Bóle pod pachami są różne. Raz bardziej boli, a raz mniej. Proszę powiedzcie mi, co mam zrobić? Czy to coś groźnego? A może to ma coś wspólnego z antykoncepcją? Tabletki biorę już półtora roku. Po urodzeniu dziecka. Czekam na odpowiedź.

Dziękuję. Marzena

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Przedstawione objawy nie sugerują jednoznacznie raka piersi. Stwierdzone guzki mogą być także zmianami łagodnymi lub węzłami chłonnymi.
Konieczne jest badanie fizykalne i badania dodatkowe.

Proponuję skonsultować problem z ginekologiem lub lekarzem pierwszego kontaktu.

Redakcja abcZdrowie.pl