Guzek i bóle w pośladku

Witam! Mam pytanie, a mianowicie od jakiegoś tygodnia boli mnie lewy pośladek, mam wrażenie, że w miejscu tego bólu jest jakaś kuleczka... denerwuje mnie to bo przez to mam problemy z siadaniem.. co to może być?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To może być ropień lub torbiel włosowa. Wskazana konsultacja z lekarzem chirurgiem lub chirurgiem-proktologiem. Sugeruję nie odwlekać wizyty, gdyż zmiany tego typu im większe, tym trudniej i dłużej się goją.