Guzek na pośladku po zastrzyku domięśniownym przeciwbólowym

Witam. Czy to mozliwe ze po zatrzyku domiesniowym przeciwvolowym utworzyl sie guzek na posladku? Miesiac temu mialam zastrzyk a od tyg zauwazylam guzek ktory jest wielkosc 2cm i boli przy dotykaniu. Paulina

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany guzek jak najbardziej może być wynikiem zastrzyku. Jeśli bóli koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem POZ.