Wymioty po zastrzyku domięśniowym z testosteronem

Witam.zrobilem w czwartek zastrzyk domiesniowy z testosterony induject 250. Dzisiaj mija 4 dzien a ja nadal czuje sie fatalnie. Czuje sie odurzony, chce mi sie wymiotowac caly czas, strasznie skacze mi cisnienie, co chwile jest mi tak goraco ze musze brac zimny prysznic lub przykladac do ciala cos zimnego poniewaz jest to uczucie jakbym palil sie w srodku. Jak dlugo moze to trwac? Czy moge brac cos co pomoze mi szybciej dojsc do siebie? Zastrzyk byl domiesniowy w ramie

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się dolekarza zlecjacego powyzsze leczenie. bez badania nie mozna nic się wypowiedziec i koniecznie prosze zglosic sie do lekarza SOR/ iznby przyjec przy nasileniu objawow/.