Guzek pod żuchwą a ziarnica

Witam, pod żuchwą wyczułam guzek, oprócz tego żadnych innych objawów. Od razu zgłosiłam się na usg szyi, wyszło, że węzeł, który wyczuwam ma w osi 16 mm, lecz pan doktor powiedział, że widzi, że to na pewno nic złego i że mogę się ewentualnie skontaktować tylko ze stomatologiem.Przeczytałam o ziarnicy złośliwej i teraz panikuje, doszukuje sie objawow. Morfologie + OB + rozmaz - wszystko mam w normach. Nic mi nie dolega, kiedy bede mogla miec pewnosc, ze to nie ziarnica? Mysl o niej mnie wykancza
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli wszystkie wyniki są w normie a badanie USG wskazuje tylko pojedynczą limfadenopatię nie ma powodów do obaw.