Guzek w pachwinie a wybór specjalisty

Wiatm srdecznie.. jakieś 13dni temu znalazłam i wyczuwam guzka, srednica małego paznokcia jest wypukły i twardy w okolicy pachwiny wewnatrz(okolice bikini) .. do jakiego lekarza mam się udać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest to najprawdopodobniej węzeł chłonny. Opisane wymiary dla węzła w tej okolicy nie sa czymś niepojojącym. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.