Guzek w piersi a brak wydzieliny

Czy pomimo badania piersi przez ginekologa i stwierdzeniu ze nic nie wycieka z sutków ,piersi w porzadku i wezly tez to istnieje mozliwosc wystapienia raka piersi? Czuję guzka nad lewą brodawką i obawiam się ,ze to rak piersi aktualnie czekam na usg.I czy częste dotykanie i sciskanie piersi pogarsza sytuację?

Lek. Tomasz Budlewski

usg pokaże coś więcej. Proszę spokojnie poczekać na badanie. najczęściej u młodych osób są to zmiany łagodne.