Guzek w sutku u mężczyzny a stosowanie metanabolu

Pojawil mi sie guzek w srodku prawego sutka, jak to dotykam to czuc lekki bol. Spowodowane jest to zapewne przez stosowanie leku o nazwie metanabol w dawkach 40mg dziennie przez okolo 9 tygodni. Guzek pojawil sie jakos miesiac po odstawieniu leku. Co on moze oznaczac ? Mozna sie go pozbyc ? Czy to ginekomastria posterydowac ? Chcialbym sie dowiedziec cos na ten temat. Dodam ze po tym leku byl brany clomid zeby wszystko wrocilo do normy. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej jest to ginekomastia, ale proponuję wykonać badanie USG aby potwierdzić rozpoznanie. Na temat ewentualnego usunięcia zmiany proszę porozmawiać z chirurgiem.