Guzki krwawnicze w odbycie

Witam miałam wykonaną kolonoskopię i w wyniku zaniepokoiło mnie jedno zdanie "w kanale odbytu nadmiernie wypełnione guzki krwawnicze" czy to coś złego ,i powinnam się leczyć bo lekarz nic nie powiedział .Byłam tak zestresowana i obolała że nie zapytałam lekarza czy badanie udało się dokończyć bo było trudne techniczne ,ale jest napisane że aparat wprowadzono do kątnicy oraz do dystalnego odcinka jelita krętego czy to oznacza że zbadano cały odcinek jelita Bardzo proszę o odpowiedz lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Tak oznacza iż wykonano badanie w całym możliwym zakresie. co hemoroidów czy są jakieś objawy? jaki powód powyższego badania? proponuje zgłosić się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.