Guzki na zewnętrznej stronie stopie

Witam Moja córka[26 lat] na zewnętrznej stronie stóp,na całej długości ma różnej wielkości guzki, zasugerowano nam ze jest poważnie chora na nerki. [w dzieciństwie przez kilka lat była leczona na nerki i lekarz sugerował ze w dorosłym życiu może mieć problem] Zrobiliśmy podstawowe badania w tym USG, wszystko wyszło dobrze i lekarz pierwszego kontaktu stwierdził ze to taka uroda stóp? Chciałabym zapytać czy powinnyśmy się martwić,oraz gdzie ewentualnie skonsultować córkę. Dziękuje i pozdrawiam :}

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z córką do lekarza ortopedy w celu wykluczenia przyczyn ortopedycznych.