Guzki tarczycy i dobre wyniki z biopsji
Co jest powodem powstawania guzkow tarczycy?Od 13 lat zazywam tabl. raz mam 2 innym razem 3 guzki wymiary wachaja sie od kilku do kilkunastu mm.Co 6 mies.robie bad.krwi i usg.Dwa razy mialem robiona biopsje guzkow nic zlego nie wykazala.Obecnie mam 23 lata czy grozi mi operacja?wczesniej czy pozniej skoro leki dzialaja tak ,a nie inaczej.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Specjalista zadecyduje o konieczności przeprowadzenia operacji.