Haszysz a uszkodzenie wzroku

Witam, mam pytanie troche krepujace...Czy po zazyciu haszyszu mozna uszkodzic sobie wzrok? Czy moze spowodowac przesuniecie zrenicy?Zapalilam haszysz 6 razy pod rzad (kazdego dnia) i teraz zaczynam panikowac, bo juz sama nie wiem, czy zrenice zawsze sa na sroku teczowki, czy nie zawsze koniecznie. Dziekuje z gory za odpowiedz, Anna S.

nie wiem. ,ale źrenice nie zawsze są na środku tęczówki,źrenica odsuwa się od tego segmentu tęczówki jaki jest uszkodzony narząd lub będzie uszkodzony, oczywiście irydologicznie. np jeżeli uszkodzona jest wątroba to źrenica w OP odsunie się ku górze i nosowi ku godz. 14 tej itd.Haszu nie brałam. Literatury nie ma. Może toksykolog by wiedział.Pozdrawiam