Hemoroidy u 18-latka

Witam, moim problemem jest to ze po oddaniu stolca i podczas wycierania na papierze jest krew. Boję się że to hemoroidy. Nie mam żadnego swedzenia ani bólu tylko ta krew... Dodatkowo na '' wejściu '' do odbytu mam podrażnienia skórę i gdy sikam i poleci tam mocz to szczypie... Jeżeli ma to związek ze sprawą to już kilka razy miałam tak że przez kilka dni bolał mnie brzuch na dole po lewej stronie. Brzuch boli i po kilku dni przestaje. Błagam o odpowiedź bo się martwię... :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną. Wskazana jest wizyta u lekarza.