Krew przy oddawaniu stolca

Witam, kilka dni temu po oddaniu stolca zauważyłam kilka kropli krwi na papierze i pojawiła mi się niewielka narośl na odbycie, nadal odczuwam pieczenie, bardzo się martwię co to może być i że jeszcze nie znika. Czasami zdarzało mi się że widziałam kilka kropli krwi na papierze ale nie wiem czy też miałam taką narośl. Nie wiem co to może być, proszę o pomoc.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga. Prawdopodobnie jest to związane z chorobą hemoroidalną.