Pieczenie po oddaniu stolca

Mam 20 lat i od pewnego momentu co jakiś czas czasami odczuwam pieczenie po oddaniu stolca. Czasami dodatkowo dochodzi znikoma ilość krwi na papierze toaletowym. Krew nie występuje zawsze, ale jak już pojawia to tylko przy uczuciu pieczenia.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do proktologa. Prawdopodobnie jest to związane z tzw mokrym odbyłem lub chorobą hemoroidalną.