Pieczenie, swędzenie miejsc intymnych

Witam od tygodnia panikuje poniewaz w ubieglym tygodniu zaobserwowalem u siebie pocenie sie w okolicach odbytu oraz pieczenie i swedzenie dwa dni pozniej zaobserwowalem krew wraz ze sluzem na papierze toaletowym ,stolec normalny czasami biegunka na chwile obecna kiedy sprawdzam czy krew nadal jest ,jest na papierze przy samym wejsciu dodam ze trenuje na silowni nie uzywam sterydow tylko podstawowe odzywki licze na odpowiedz pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.