Swędzenie odbytu i ślady krwi na papierze

Mam dość wstydliwy problem z którym nie pojde do lekarza. Od kilku lat swedzi mnie odbyt. Dodatkowo po wyproznieniu widze slady krwi na papierze. Mam hemoroidy. Raz gora 2 razy w roku wychodza mi zyly w okolicy odbytu. Stosuje wtedy masc i czopki posterisan. Trwa to ok tygodnia ale swedzenie jest praktycznie nie ustajace.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są najprawdopodobniej spowodowane chorobą hemoroidalną. Konieczna będzie wizyta u lekarza oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.