HER2 oznaczono za pomocą przeciwciała króliczego

wynik: receptory Estrogenowe w 10-75% i Progesteronowe w 75% jader komórek nowotworowych, HER2 oznaczono za pomocą przeciwciała króliczego Ventana Pathway Her 2-2 /neu (4B5), odczyn pozytywny w raku naciekającym (Score=3+) wykazano ekspresje antygenu proliferacyjnego Ki 67 w 15-20% .Przerzutów do węzłów nie stwierdzono ( usunięty wartownik i 2 pokrewne i oszcedzajaca-w marginesie też brak przerzutów) Co to oznacza i jakie szanse na wyleczenie, jakie leczenie? Proszę o interpretacje i dziękuje!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane wyniki badań powinny być skonfrontowane ze stanem klinicznym, rodzajem wykonanej operacji oraz historią choroby. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.