Hiperechogeniczna zmiana o jednorodnej strukturze i echogeniczności

Witam miesiąc temu miałam usg jamy brzusznej wynik; w lewym płacie wątroby hiperechogeniczna zmiana o jednorodnej strukturze i echogeniczności o wymiarach 57x 20x36 mm naczyniak?? W kielichu prawej nerki kamień 4 mm. reszta ok. Tydzień temu wynik TK jamy brzusznej -wątroba bez zmian ogniskowych , nerki bez złogów i kamieni. Jak mam to rozumieć ? dlaczego usg wyszło źle, czy trzeba zrobić jakieś dodatkowe badania. proszę o odp

Aleksander Ropielewski

Taka kombinacja wyników sugeruje ogniskowy rozrost guzkowy, który w badaniu TK bez kontrastu mógł zostać nieuwidoczniony. (w poprzedniej odpowiedzi jest błąd)